fredag, juni 25

Copenhagen in my heart


Da var jeg tilbake etter noen fine dager i deilige København. København er og blir en av favorittene. Denne turen var i forbindelse med jobb, men fikk allikevel tid til å oppleve litt av det beste København har å by på. Shopping. Og god mat. Blide mennensker og god atmosfære. Den Royale cafe på Amagertorg var prima vare og anbefales virkelig. En ny leverandør fant vi også, og juleinspirasjon og julevarer er allerede valgt ut til butikken. Thelma fikk en Ghost chair fra Starck. Jeg reiste med håndbagasje, og kom hjem med poser fulle av masse snacks. Bilder kommer garantert.

Hvitvin, beina i sofaen og avslapning her resten av kvelden. Takk til alle som titter innom meg og legger igjen fine ord. Dere er fine folk.

10 kommentarer:

  1. Hei og hopp!
    Hatt en fin tur? Ser ihvertfall sånn ut.
    Ringes i morgen vi, har fått igjen stemmen også:-)
    Kos deg med hvitvinen din og beina i sofaen, vi er også på dette nivået i kveld.
    God klem fra Connie

    SvarSlett
  2. åå ja! -dette ser godt ut.

    Elisabeth

    SvarSlett
  3. Herlige bilder, ser lett at du har hatt det topp! Og gratulerer med overstått bloggbursdag!! Håper det blir maaange flere! God klem fra Heidi

    SvarSlett
  4. Kjøben er finfin...
    Godt du koste deg ;)

    SvarSlett
  5. Så herlig:-) Blir glad av å se bildene du viser, og det du skriver. Får veeeeldig lyst til å dra til Kjøben.
    Ha en nydelig helg, hilsen fra Kastanjedamen

    SvarSlett
  6. å jeg gleder meg til å se!!!!

    SvarSlett
  7. Å, jeg ser at du har vært på Royal Cafe som vi skrev om for en stund siden! Bilder, bilder bilder!!!

    klem dagny

    SvarSlett
  8. Mmm, der spiste vi sist vi var i Køben også. Smushi (var det ikke det de het) er fantastisk godt :)

    SvarSlett

Thank you for all kind words:)